Club Appartement-Hotel am Kreischberg

Karrier

KARRIER A CLUB HOTEL AM KREISCHBERGBEN

Az Accent Hotels által üzemeltetett Club Hotel am Kreischberg munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ

Főbb feladatok:

  • Az a’ la carte és félpanziós vacsorák során a vendégek udvarias és színvonalas kiszolgálása, ételek és italok ajánlása
  • Reggeliztetés
  • Italok kiszolgálása a szállodai lobby bárban
  • A vendégek fogyasztásainak terhelése, fizettetése
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Szállodai, éttermi tapasztalat
  • Német nyelvtudás szükséges
  • Angol vagy egyéb nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes ausztriai fizetés
  • Személyzeti szállás, napi étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

office@clubhotel-kreischberg.at

Tanulási lehetőség, energikus, segítőkész csapatban

Jelenleg nincs több nyitott pozíció szállodánkban, de örömmel fogadjuk tapasztalt szakemberek és fiatal tehetségek jelentkezését adatbázisunkba.

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az attila.veres@accenthotels.com címre.

Foglalás
+43353720001

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!